Про нас


Вас вітає туристична агенція «EL MUNDO»!
Ми завжди допоможемо Вам зорієнтуватися у різноманітті вибору місця для відпочинку, підберем зручний маршрут подорожі, найкращий варіант проживання у своїй ціновій категорії, а також максимально повно дамо відповіді на запитання, та приділимо Вам максимум часу.
Чому Вам варто забронювати відпочинок саме у нас?


  • Стабільний колектив із десятирічним досвідом роботи у туристичній сфері.
    Ми ніколи не стомлюємось думати про роботу, а отже і про Вас, наші дорогі туристи! Будьте впевнені, що ми завжди на зв'язку та завжди готові прийти на допомогу у екстренних ситуаціях.
  • Ми заощадимо Ваш час та зусилля! Адже не робимо підбірки турів поспіхом та аби як! Щоразу намагаємость максимально дотриматись Ваших побажань, підібрати достойні варіанти відпочинку за Вашим бюджетом. Наша ціль, не просто продати путівку, а отримати задоволеного відпочинком клієнта.
  • Якщо Ви прихильник незвичайних, складних індивідуальних турів - Вам саме до нас! Ми у швидкий термін складемо оптимальні маршрути, підберем найзручніші перельоти та варіанти проживання. Ви не заощадите, віддаючи перевагу самостійному підбору та бронюванню індивідуального туру, адже ми можемо запропонувати вигідніші умови!
  • Ніколи не припиняєм навчатись! Туристична галузь розвивається надшвидкими темпами, і ми не можемо дозволити собі залишатись на місці. Участь в рекламно-інформаційних турах, семінари, дистанційне навчання - невід'ємні та обов'язкові складові нашої роботи! Ми твердо дотримуємось думки, що кошти потрібно вкладати в самовдосконалення та навчання, а не в дизайнерькі офісні меблі та нав'язливу рекламу.Відпочинок на морі


Гірськолижні тури


Тури до екзотичних країн


Паломницькі тури

Ми прагнемо, щоб кожен турист залишився задоволений відпочинком! Орієнтуючись на індивідуальну роботу з кожним клієнтом, враховуючи всі вимоги та побажання, ми намагаємось робити все, щоб Ваші поїздки були вдалими, а відпочинок був сповнений тільки гарними враженнями!