Зустріч у Чернівцях. Виїзд з Чернівців о 05:00.
Переїзд територією Румунії. Вечеря. Ночівля на території Болгарії.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто Бургас. Відвідаємо Кафедральну церкву Святих Кирила і Мефодія XIX ст.,яка вельми цікава своїми неповторними розписами і дерев’яним вівтарем та Вірменську церкву XIX ст., яка побудована місцевою вірменською діаспорою, за підтримкою болгар… Переїзд в Созополь. Поселення до готелю. Вільний час. Вечеря.
Созополь — найстаріше болгарське місто на чорноморському узбережжі. Сьогоднішнє місто — це розсип потопаючих в садах будинків кінця минулого століття. Старовинна частина міста – архітектурний заповідник. Відвідання: Церкви Святої Богородиці, побудована в XVII ст..- вона частково укопана в землю, але дивує своїми простором; Каплиці Святої Неділі …Вільний час. Вечеря.
Сніданок. Відвідання Церкви Св. Георгія, де зберігаються мощі Іоана Хрестителя, виявлені 28 липня 2010 року археологами на острові Святий Іван в районі міста Созополь. У середині мармурового саркофага виявили частини руки, кості черепа і зуб, які, за ствердженням археологів, належать Святому Іоану Хрестітелю. Вільний час. Вечеря. Нічліг
Сніданок. Виїзд в Стамбул. Поселення до готелю після обіду. Вільний день. Рекомендуємо відвідати :
— Гранд-базар – величезний простір, що складається з вулиць, де замість будинків.. магазини. Величезні ювелірні квартали, текстильні проспекти, сувенірні вулички, — все це Гранд-базар, де можна купити все, що вашій душі завгодно за ціною нижче запрошуваної. Звичайно, із знижкою! Адже турки люблять не лише торгувати, але і торгуватися:!!!
— Прогулянка по Босфору — легендарній протоці, що розділяє Європу і Азію, по берегах якого серед кипарисів розташувалися чарівні дерев’яні особняки і фортеці часів Османської імперії.
Вечеря. Нічліг.
Сніданок. Паломництво до святинь і храмів стародавнього Константинополя: храм Христа-Спасителя в Хору (музей з унікальними візантійськими мозаїками і фресками); церква святої Ірини (зовнішній огляд), візантійські підземні сховища води на випадок облоги, схожі на підземні палаци; «Маленька Софія» — візантійська церква свв. мучеників Сергія і Вакха.
По можливості, відвідування палацу Топкапи. Вечірнє богослужіння на подвір’ї Афонського Свято-Пантелеймонова монастиря. Повернення в готель. Вечеря.
Сніданок. Храм святої Софії (VI ст.) — Оплот православ’я в Візантійської імперії. Паломництво до Влахернської церкви — місця появи Покрови Пресвятої Богородиці. Болгарська (залізна) церква св. первомученика архідиякона Стефана. Резиденція Вселенського патріарха (церква великомученика Георгія Побідоносця). Церква Пресвятої Богородиці «Живоносне джерело». Фортечні споруди, стіни і вежі Константинополя. Акведук Валента. Повернення в отель.Вечеря
Сніданок. Виїзд в Болгарію. Прибуття в Несебр. Розміщення в готелі. Вечеря. Нічліг
Сніданок. Вільний час. Ввечері виїзд в Румунію. Нічний переїзд.
Сніданок. Відвідання монастиря Сучевіца. Архітектурний вигляд монастиря містить візантійські і готичні елементи, а також елементи декору, характерні для розфарбованих церков Молдови. Монастир всередині і зовні покритий розписами, які мають велику художню цінність, ілюструючи сцени зі Старого та Нового Завітів. У 2010 році монастир був включений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Відвідання монастиря Молдовіца. Монастир заснований Петру Раресом в 1532. Після реставрації з 1954 по 1960 рр.. монастир Молдовіца був оголошений об’єктом, охоронюваним ЮНЕСКО.
Відвідання монастиря Іоана Сучавського. Прибуття в Чернівці орієнтовно о 20.00